donderdag 24 september 2026

Laatste spreker nu ook bekend!

Tijdens ons congres op vrijdag 13 november a.s. geeft dr. Esther Croes, arts (niet-praktiserend), epidemioloog, tabaksexpert en werkzaam bij het Trimbos-instituut, een lezing over tabaksontmoediging en de rol van zorgverleners. Zij informeert je o.a. over waarom tabak zoveel schadelijker is dan veel andere ‘leefstijlfactoren’ en over de vraag of iemand met een (tabaks)verslaving nog autonoom is en wat dat dan vraagt van jou als mondhygiënist. Daarnaast geeft zij informatie over hoe de tabaksindustrie werkt.

Op deze dag kun je verder:
✅ Lezingen volgen over Gekkenwerk, Verslaving begrijpen in de spreekkamer en de behandelstoel, Praktische inzichten uit de behandelkamer en Motiverende gespreksvoering bij verslaving en mondgezondheid.
✅ De volle beursvloer bezoeken, waar standhouders klaar staan om je te vertellen over hun nieuwste producten en diensten.
✅ Het uitreiken van de NVM Colgate Professional Studieprijs, NVM Colgate Professional Passieprijs, NVM GUM Publicatieprijs en de NVM Hu-Friedy Group Golden Scaler Award bijwonen.
✅ Netwerken tijdens de gezellig borrel.

Bekijk het programmaboekje Meer informatie

Wil je deze inspirerende dag niet missen? Schrijf je in! Voor jou als NVM-lid geldt een gereduceerd deelnametarief (eerst inloggen). Ben je NVM-studentlid? Dan kun je voor € 75,- deelnemen (eerst inloggen). Aan het congres zijn 5 Mondzorg-punten en 4,5 KRT-punten (tandartsen) toegekend.

Schrijf je in!