donderdag 30 oktober 2025

Laatste spreker NVM-congres bekend

Tijdens het NVM-congres op vrijdag 14 november 2025 van 9.15 tot 17.25 uur in de Flint in Amersfoort geeft dr. Judith A.E.M. Zecha, MKA-chirurg en chef polikliniek een lezing over de verschillende aspecten van orale mucositis. Daarnaast presenteren ook andere interessante sprekers over hun specialisme op het gebied van oncologie in de Mondzorg: van Signaal tot (Na)zorg.

Verder reiken wij de NVM Colgate Professional Studieprijs & Passieprijs uit, kun je de uitgebreide beursvloer met ca. 60 exposanten bezoeken en netwerken tijdens de borrel. Bekijk het programmaboekje en onze congreswebsite voor meer informatie over deze inspirerende dag.

Voor deelname ontvang je 5 Mondzorg-punten. Er zijn ook 4,5 KRT-punten (voor tandartsen) toegekend.

Wil jij je kennis over oncologie in de mondzorg vergroten en verdiepen? Schrijf je dan uiterlijk woensdag 5 november a.s. in. Voor NVM-leden geldt een gereduceerd tarief (na inloggen zichtbaar).

Inschrijven

Hoofdsponsoren

Subsponsoren

NVM-mondhygiënisten
Postbus 1166
3430 BD Nieuwegein
T 030-657 10 13
E bureau@mondhygienisten.nl