Bureau NVM-mondhygiënisten

Contactgegevens

Groenewoudsedijk 40
3528 BK Utrecht

Postbus 1166
3430 BD Nieuwegein

T  030 – 657 10 13 (op werkdagen van 08.30 tot 16.30 uur)
bureau@mondhygienisten.nl

 

Medewerkers

Op het verenigingsbureau wordt het door de leden vastgestelde beleid uitgezet en uitgevoerd, worden ontwikkelingen gevolgd en vindt de algemene en juridische ledenservice plaats. Op het verenigingsbureau zijn de volgende medewerkers werkzaam:

Directie

Ellen Bol extern directeur en bestuursadviseur 030-6571013 ellen.bol@mondhygienisten.nl
Herman Frankes intern directeur 030-6571013 herman.frankes@mondhygienisten.nl

Beleid

Hilde Kuijs beleidsmedewerker Kwaliteit 030-6571013 hilde.kuijs@mondhygienisten.nl
Evelien Kooiman-Dijkstra beleidsmedewerker Onderwijs, Scholing & Wetenschap 030-6571013 evelien.kooiman@mondhygienisten.nl
Annelieke Papadaki-Kromkamp beleidsmedewerker Vereniging en Belangenbehartiging 030-6571013 annelieke.papadaki@mondhygienisten.nl
Cheryl Boode beleidsondersteuner 030-6571013 ledenservice@mondhygienisten.nl

Juridische zaken

Marjolein Stigter juridische zaken (waaronder juridische ledenservice) 030-6571013 marjolein.stigter@mondhygienisten.nl

Communicatie

Hennie Zoontjes hoofd communicatie en public affairs 030-6571013 hennie.zoontjes@mondhygienisten.nl
Anne Oosterveer communicatieadviseur (websites, social media, NTvM, najaarscampagne) 030-6571013 communicatie@mondhygienisten.nl
Jonell van Rhemen communicatieadviseur (evenementen en NVM-educatie) 030-6571013 communicatie@mondhygienisten.nl
Iris Schaap communicatieadviseur (ledenwerving en ledenbehoud, Week van de Mondhygiënist) 030-6571013 communicatie@mondhygienisten.nl
Wendy Schipperhein communicatieadviseur (evenementen en NVM-nieuwsbrief) 030-6571013 communicatie@mondhygienisten.nl
Esther ten Have hoofdredacteur NTvM 030-6571013 esther.tenhave@mondhygienisten.nl

Secretariaat

Cheryl Boode secretariaat 030-6571013 bureau@mondhygienisten.nl
Els Dubbeldam secretariaat 030-6571013 bureau@mondhygienisten.nl
Ellen Vat secretariaat 030-6571013 bureau@mondhygienisten.nl

Financiële administratie

Anke Smits financiële administratie 030-6571013 facturen@mondhygienisten.nl

NVM-educatie

Claire Nijenhuis hoofd cursusbureau NVM-educatie 030-6571985 educatie@mondhygienisten.nl
Relinde ten Have-Derckx secretariaat NVM-educatie 030-6571985 educatie@mondhygienisten.nl

Kwaliteitsregister Mondhygiënisten (KRM)

Manon Houter hoofd KRM 030-6571846 info@kieskrm.nl
Els Dubbeldam secretariaat KRM 030-6571846 info@kieskrm.nl
Yvonne Wijnsma secretariaat KRM 030-6571846 info@kieskrm.nl
Cezanne Versluis secretariaat KRM 030-6571846 info@kieskrm.nl

NVM-mondhygiënisten
Postbus 1166
3430 BD Nieuwegein
T 030-657 10 13
E bureau@mondhygienisten.nl