Dit nieuwsbericht is langer dan 12 maanden geleden gepubliceerd. De informatie kan verouderd zijn. Bekijk ons nieuwsoverzicht voor actualiteiten.
Het mooie van ons vak is dat er zo veel mogelijk is. Je hoeft niet alleen aan de stoel te werken. Er zijn ook andere mogelijkheden, zoals werken als docent of bij een bedrijf. En welke vorm van werken is nou de beste? Past loondienst beter bij je, of ga je liever als zzp’er aan de slag? Of wil je een investering doen?
Op maandag 3 juni a.s. van 20.00 tot 21.00 uur is de laatste webinar van de NVM-start drieluik. Op deze avond schuiven collega’s uit diverse werkvormen en werkvelden aan tafel voor een online talkshow. Deze webinar is gericht op startende mondhygiënisten, die nog niet zo lang geleden zijn afgestudeerd, van werkveld gaan wisselen of na een time-out weer aan de slag willen gaan. Ook voor vierdejaarsstudentleden, die gaan starten met hun carrière is deze webinar interessant. Aan de webinar is één KRM-punt toegekend. Deelname is gratis en alleen voor leden.
NVM-start is mede mogelijk gemaakt door Haleon.
NVM-mondhygiënisten
Postbus 1166
3430 BD Nieuwegein
T 030-657 10 13
E bureau@mondhygienisten.nl