Dit nieuwsbericht is langer dan 12 maanden geleden gepubliceerd. De informatie kan verouderd zijn. Bekijk ons nieuwsoverzicht voor actualiteiten.
Het KIMO (Kennisinstituut Mondzorg) organiseert een drietal Invitational Conferences (IVC) voor nieuw te ontwikkelen richtlijnen. Het doel van een IVC is het verzamelen van knelpunten rondom deze onderwerpen in de dagelijkse mondzorgpraktijk. Hiervoor zijn de volgende mondzorgorganisaties, -verenigingen en -stakeholders gevraagd deel te nemen: ACTA, Cobijt, FTWV, Hanzehogeschool, Hogeschool Utrecht, IGJ, Inholland, Ivoren Kruis, KNMT, NVDMFR, NVGd, NVGPT, NVIJ, NVM-mondhygiënisten, NVMKA, NVMM, NVOI, NVvE, NVvO, NVvP, NVVRT, NWVT, Patiëntenfederatie, Radboudumc, SBT, UMCG, VMBZ, VMTI, VTvO, VWS, Zorginstituut Nederland, Zorgverzekeraars Nederland.
Bij deze nodigen we je uit om deel te nemen aan één of meerdere van onderstaande IVC’s:
Deelname aan een IVC kan alleen namens één van de aangeschreven organisaties.
Heb je interesse in een van de IVC’s en denk je een inhoudelijke bijdrage te kunnen leveren voor één van de nieuw te ontwikkelen richtlijnen? En ben je beschikbaar op bovengenoemde data, dan horen wij graag zo spoedig mogelijk van jou.
Stuur een e-mail naar hilde.kuijs@mondhygienisten.nl, met daarin kort je motivatie om aan te sluiten.
We horen graag van je. Alvast hartelijk dank!
NVM-mondhygiënisten
Postbus 1166
3430 BD Nieuwegein
T 030-657 10 13
E bureau@mondhygienisten.nl